(+420) 777 140 985       

Otázky a odpovědi

Nedávno mi bylo položeno pár otázek. Jedna z nich mě zaujala na tolik, že bych se chtěla o ní s vámi podělit. Připomněla mi totiž, kdo jsem.

Otázka:

Jani, vidím kolem tebe hodně kamenů. Co pro tebe znamenají a co s nimi děláš?

Odpověď:

Kameny jsou moje láska už od dětství. Vždy, když jsem se vrátila ze školy v přírodě, moje maminka při otevření mého kufru nejdříve odstraňovala malou kamínkovou sbírku a pak teprve mohla vyndat tu hromadu prádla.

Jezdívali jsme většinou směr Krkonoše a tam je opravdu co obdivovat.

Dále se mé zdokonalování a poznávání kamenů rozvíjelo v době, kdy jsem si začala uvědomovat, jak každý ten kamínek jinak vyzařuje a zároveň ve mně vyvolává různé pocity a emoce. Začala jsem je tedy více zkoumat.

Takže se u mě doma začaly objevovat první kameny a knihy. A nezůstalo jen u nich. S poznáním přicházely i první skvosty do mé sbírky.

A jak postupoval čas, začala jsem si uvědomovat svůj léčivý dar, který právě s kameny zesiloval své působení a začala jsem hledat způsob, jak tyto dvě věci propojit. První pokusy byly propojení s masážemi. Bylo to ale dost náročné fyzicky. Ale po nějaké době jsem pochopila že to nebyla úplně správná volba.

A pak to přišlo. Zásadní zlom byl, když jsem potkala léčitele Petra Davídka. Na první pohled to byl velmi sympatický člověk. A navíc jsem byla hodně překvapená, že i on pracuje s kameny a krystaly. Já byla hledající a on už věděl. V tuto dobu začala má hlubší poznávací cesta práce léčitele s krystaly.

Petr mi vždy říkával, že kameny jsou na nejnižším stupni vývoje to znamená že prahnou po informacích, které obohacují jejich vývoj a růst. Pokud jim my pomáháme tím, že je zapojíme do naší práce, jsou vděční, stáhnou si informaci, která jim pomáhá vyvíjet se a vydají za to svou léčivou energii, která zase pomáhá nám.

Má práce spočívá v tom, že působím energií na lidi bez dotyku a s pomocí těchto krystalů. Energetický proud, který prochází přes mé tělo harmonizuje a stabilizuje auru lidského těla. Doplňuji, co chybí a odstraňuji, co tam nemá být.

Svým chováním a žitím našich životních příběhů si totiž většinou ne plně vědomě vytváříme různé bloky do našich těl, které při dlouhodobém zatížení způsobují nemoci. Ráda pomohu na vaší cestě, aby se šlo lehčeji.


  (+420) 777 140 985       

 Drahomyšl 40, 438 01 Lipno  

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© Léčitelka Jana Davídková | Všechna práva vyhrazena.