O pyramidální energii

Působení pyramidy

Pyramidy patří k tisíciletým záhadám, které se člověk stále znovu a znovu pokouší vyřešit. Stejně jako člověk , i pyramida se skládá z hmoty, duše a ducha. Pyramidální energie má léčebné účinky na lidský organismus.

Harmonizuje všechna energetická centra ( čakry) a tím zpětně působí na tělesné orgány, které jsou na nich energeticky závislé. Dochází k postupnému léčení zdravotních potíží, hubnutí, harmonizaci životních pochodů v těle. Pyramidální energie také ničí bakterie, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně.

Pyramidy jsou akumulátory a transformátory kosmické energie. Teorie vyzařování energie říká, že energie vyzařovaná pyramidou se soustřeďuje ve všech pěti vrcholech pyramidy, čímž vytváří paprsky, které se znovu spojují ve fokálním bodě, zvaném královská komora, nacházejícím se v jedné třetině mezi základnou a vrcholem.


Pyramida proti stresu

Životní prostředí v němž žijeme - vliv exhalací, geopatogenních zón, elektromagnetického smogu - přispívá k oslabení imunitního systému, k vyčerpanosti. Negativně na nás také působí skryté rozvody elektrické energie, elektrostatická energie umělých hmot, energie tvarů ( úhly 90° jsou zdrojem negativního záření). Působení pyramidální energie je proto přímo balzámem, jehož účinky ocení zvláště lidé se zvýšenou fyzickou a psychickou zátěží ( podnikatelé, lékaři, učitelé, novináři, úředníci, studenti , sportovci) aj.
Energetické pole pyramidy má schopnost dát biomagnetické oscilace do rovnováhy, takže síly pyramidy působí proti projevům chorob. Pyramida má velmi uklidňující účinek na stresované a nervózní lidi. Kdo se cítí vyčerpaný, už po několika minutách pociťuje obnovující a oživující účinek


Pyramidální voda

Jinou molekulární strukturu má i pyramidální voda, jejíž používání má pro lidské tělo nesmírný význam. Voda je svou strukturou podobná vodě, kterou máme v buňkách, takže ji buněčné stěny lépe absorbují. Pyramidální voda je měkčí, tedy vstřebatelnost minerálů ve vodě obsažených je větší. Navíc je tato voda nabita pyramidální energií. Pitím této vody se energie převádí do těla. Pyramidální voda má tedy účinky detoxikační, energetické a výživové. Když uvážíme, že lidské tělo se skládá ze 2/3 z vody a že příjem vody by se měl pohybovat mezi 2 až 3 litry je užívání pyramidální vody velmi účinné. Svou chuť změní nejenom voda, ale i pokrmy, které z této vody připravíte. Například zelenina bude mít výraznější chuť a bude dříve vařená. Z pyramidální vody můžeme upravovat nápoje, pokrmy. Chuť čajů bude intenzivnější a u bylinných čajů se zvýší regenerační a léčivé účinky. Pyramidální vodou se můžeme také omývat, z důvodů vnějších onemocnění na těle např. kožních onemocnění, záněty, popáleniny aj. nebo také jen tak pro regeneraci kůže, vlasů atd. Dále s ní můžeme zalévat květiny, které pak lépe porostou, nebo podávat domácím zvířatům, kterým takto můžete zvýšit jejich vitalitu, nebo jako lék pokud jsou nemocná.


Meditace v pyramidě

Pyramida je symbolem cesty člověka ke světlu. Pyramidální energie synchronizuje člověka s nejvyšším kosmickým vědomím, pomáhá člověku stát se pouhým bytím oproštěným od zákonů fyzického světa. Lidé, kteří pravidelně meditují pod pyramidou, mívají pocit, že prožívají okamžiky spojení s nejvyšším vědomím. Když opustí pyramidu, jejich myšlenky jsou zcela zaplavené hlubokými mnoharozměrnými pocity. Pyramida vyvolává řadu duchovních prožitků, které se různí podle citlivosti relaxujícího, je možné zažít pocit beztělesnosti, pocit vznášení se, projevy jasnovidectví, vzpomínky na minulé životy, putování v astrálu, podivuhodnou euforii, zvláštní klid jako při hluboké meditaci.