Informace o léčení v pyramidě

Návštěva pyramidy je vhodná při fyzické  i psychické vyčerpanosti, doporučuji před  jakoukoliv operací, (buňky v těle jsou vitálnější a proto se vše rychleji hojí, kosti a rány se velmi rychle zacelují a bolestivost je znatelně mnohem nižší ), dále pak po operaci a po skončení léčení v nemocnici, za účelem dodání životní energie.

Doporučuji i zdravím lidem navštívit pyramidu, alespoň 2 x ročně. Můžete tím zamezit zbytečným, pozdějším onemocněním, bolestem, případně psychickým problémům,aj. Nejlepší léčba je preventivní léčba .
Mnozí lidé podceňují fakt, že v dnešním světě naše energetické zdroje, které čerpáme ze stravy, tekutin a vzduchu, už nejsou energeticky tak hodnotné, jako dříve a proto je vhodné jednou za čas našemu tělu energeticky pomoci, naše těla jsou vystavena velké zátěži např. elektrosmogu, zamořením chemického smogu, chemií v potravinách a vodě, geopatogenním zónám, nevhodnému stravování, stresu atd.

Dále vlivem různých psychických tlaků, kterým je dnešní člověk vystaven, vznikají bloky na fyzické i psychické úrovni a tím dochází k zablokování našich čaker (energetické vstupy a výstupy), což způsobuje, nedostatek životní energie pro naše buňky a to se může projevit nějakým problémem v našem těle, případně na naši psychice (deprese, stres). Také mnoho lidí se domnívá, že jsou absolutně zdrávi, ale to nemusí být pravda, všechno v těle hned nebolí a nemusí být postřehnutelné a také lékaři nemusí vždy hned všechno odhalit, když se na to později přijde, tak už muže být pozdě, nebo mohou nastat značné problémy?

Naší pyramidou již prošlo tisíce lidí s různými zdravotními problémy z celé republiky, proto máme neustále možnost posuzovat zpětnou vazbou účinky pyramidální energie a můžeme skutečně upřímně konstatovat, že tento fenomén pyramidální energie je úžasný a mocný nástroj a to nejen v léčitelství. Pyramidy budou v budoucnu zcela jistě běžným prostředkem v medicíně a různých odvětvích, ale
ještě nějakou dobu potrvá, než si lidé uvědomí, že léčit se, nemusí nutně znamenat zašitou jizvu na těle a chemické prášky.

Proto se také kromě léčeni podílíme značnou měrou na osvětě našich spoluobčanů, formou rozhovorů, přednášek, pomocí médií, TV a tisku.

V pyramidě léčíme i zvířata.

Cena za léčení v pyramidě v Drahomyšli 250,- Kč za 1 osobu.

Objednávky do pyramidy volejte :
asistentce p.Davídkové, tel. 412 511 402 .
Objednávky přes SMS, nebo emailem nepřijímám, nepište, volejte.
Volat můžete denně Po - Pá od 10 - 15h.

Před telefonickým objednáním si prosím přečtěte " Pokyny pro objednání ".
Najdete je nahoře v Menu / Informace / Pokyny pro objednání.